Актуальна цитата

Часом Книга засинала, і вітер роздував її лагідно, ніби столисткову троянду - вона розгорталася пелюстина по пелюстині, повіка за повікою, всі сліпі, оксамитові й заспані, криючи у своїй серцевині, на самому денці, лазурову зіницю, павину суть, галасливе гніздо колібрі.
Бруно Шульц "Санаторій під Клепсидрою"


Немає користі від непрочитаної книги, що лежить на полиці, припавши порохом, але серед її сторінок можна знайти те, чого давно прагнемо.
Бруно Ферреро

*** ***  

«Люди мусять читати, тоді буде менше зла, нетерпимості… Книга – знання, а від знань людина тільки добрішає…»
  Кокотюха, А. Червоний [Текст]: роман / Андрій Кокотюха. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля», 2012. – 320с.; іл.


*** ***

  "Дайте собі зовсім трохи часу на відпочинок, часу на певне споглядання, на здорову самотність. Ну от хоча б почитайте. Ми так мало стали читати. Отримуємо інформацію з екранів — телевізора, планшета чи комп'ютера. Тексти стають короткими, концентрованими. А коли ми читаємо книгу, ми можемо зробити просту річ — зупинитися на хвильку і подумати. Ритм нашого життя сьогодні багато в чому визначається тим, як і яку інформацію ми отримуємо та сприймаємо. Книга дуже добре вирівнює цей ритм." 
Владика Борис Гудзяк

Немає коментарів:

Дописати коментар