02.04.24

Вражаючий кримінальний трилер   «Грішна» та «Двійник» - третя та четверта книги від авторки визнаних кримінальних шедеврів Тесс Ґеррітсен . Головні героїні- детектив Джейн Ріццолі та судмедекспертка Мора Айлз, відомі з попередніх книг, занурюються у нові ризиковані справи.
  Роман «Грішна» починається з нападу на монахинь у абатстві. Вбито молоду черницю Каміллу та травмовано сестру Урсулу в каплиці на території монастиря.  Одна нещодавно повернулася з Індії, а інша має приховану таємницю, але хто з них – основна мішень? Паралельно з цими злочинами, стається ще один - вбивство жінки, особу якої неможливо встановити. Мора та Джейн поринають в минуле постраждалих і викривають таємниці не тільки особистого життя послушниць, але й таємниці більш масштабного значення.
  Четверта книга з серії «Ріцоллі і Айлз» присвячена повністю Морі. Повертаючись з конференції в Парижі, Мора бачить біля свого будинку поліцію, та здивованих сусідів, які не вірять в те, що це вона, і що вона жива. Поруч з будинком знайдено вбитою жінку, яка дуже схожа на неї. Вбита жінка виявляється сестрою-близнюком доктора Айлз, про яку вона ніколи не знала, й жінка починає шукати інформацію про неї та своїх біологічних батьків. В ході розслідування відкриваються давні події та злочини. Чим далі просувається слідство тим страшніше Морі дізнатися правду.  Обидві книги захоплюють своєю хвилюючою інтригою та неймовірною напругою.

Немає коментарів:

Дописати коментар