24.03.15

"ЛЮДВИСАР. ІГРИ ВЕЛЬМОЖ"

  «Людвисар. Ігри вельмож» - історично – авантюрний роман, що переносить читача у Львів другої половини XVI сторіччя - у час лицарства, час , коли лицарі були здатні на подвиг аби відстояти честь прекрасної дами, а також домінування церкви, яка боролася проти відьом та єретиків.
  У романі переплітаються кілька сюжетів. Один – мандрівка Христофа, кур’єра львівського бургомістра Якуба Шольца. Посланець вирушає у дорогу, щоб заручитись підтримкою короля Сигізмунда II та порятувати доньку бургомістра від звинувачень у відьмацтві. Другий сюжет пов'язаний з лікарем Домініком Гепнером або Людвисаром, котрого звинувачують у єресі через публічний розтин тіла у центрі міста та розкопування могил без відповідного на те дозволу. А ще Домінік володіє таємницею «Янгольської крові» коштовного каменя, що приносить містичну силу та владу своєму власнику.
  Цікавий сюжет, який захоплює та не відпускає до останньої сторінки книги, колоритні персонажі, яскраві авантюрні сцени, гарна мова та містична любовна лінія чекають на вас у романі «Людвисар. Ігри вельмож» Богдана Коломійчука.
  Коломійчук, Б. Людвисар. Ігри вельмож [Текст] : [роман] / Богдан Коломійчук. - Х. : Фоліо, 2013. - 347 с.

Немає коментарів:

Дописати коментар