04.03.15

ТАЄМНИЦІ МАВКИ

  Хто з нас не чув легенди і перекази про мавок, чарівних істот, що зявляються в образі гарних дівчат й зваблюють молодих хлопців. У кожній жінці в душі приховане щось від такої мавки. І коли руйнується її світ, коли ламають крила і безжально топчуть її душу, тоді жінка може перетворитись ось на таку холодну «лісову німфу».
  Щось подібне сталося із героїнею роману Дари Корній «Щоденник Мавки». Колись щира любляча дружина після зради чоловіка знайшла в собі сили жити далі, і не просто жити, а й стати красивою успішною жінкою. Вона вміло маніпулює представниками сильної статі, легко підкорює та розбиває їхні серця, нікому не відкриваючи своє власне. Але чи зможе Мавка без любові?
  Якщо ви захоплюєтеся українською міфологією та вірите, що і в реальному світі є місце для незвичних історій, то книжка «Щоденник Мавки» саме для вас. Хочете розгадати таємницю Мавки – розгорніть сторінки її щоденника.
  Корній, Д. Щоденник Мавки [Текст]: роман / Д. Корній. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 304 с.

Немає коментарів:

Дописати коментар