04.11.13

КНИГА – 8 ДИВО СВІТУ

  Справжньою знахідкою для літературних гурманів є твір Максима Кідрука « Подорож на Пуп Землі». Аавтор, відмовившись від впорядкованого аспірантського буття, прямує на край Землі – острів Пасхи ( і є, до речі, першим українцем, який там побував).
  Твір щедрий на емоції, іронічний гумор. Відчуття щасливого неспокою під час цікавих пригод автора та його вірного друга і однодумця Яна передаються і нам, читачам. До речі, збираючи гроші на авіаквитки, Максим запровадив схему трьохразового харчування: понеділок – середа – п’ятниця.
  Деяке співзвуччя знаходимо з творами  Джеральда Даррелла та Тура Хейєрдала, адже в книзі Максима Кідрука також актуальними є екологічні проблеми людства.
Твір написаний легко, цікаво, у форматі «3 – Д», тобто від першої до останньої сторінки складається враження , що і ти мандруєш по нашій матінці – Планеті разом з цими вірними друзями.
  Андрій Ворон з роману Мирослава Дочинця сказав мудрі слова: «100% мого часу належить мені. І ніхто , якщо я не захочу, не відбере і не вкраде його – ні телевізор, ні горілка, ні пусті теревені. Це те, що справді моє». Поміркуйте, скільки процентів свого часу Ви присвячуєте читанню.
  Читаймо, бо ми цього варті!
  Кідрук, М. Подорож на Пуп Землі. У 2-х т. [Текст]/ М. Кідрук. – К.: Нора – Друк, 2010. – (Мандри).
Н. С. Кононова, читач бібліотеки №3 м. Червонограда

Немає коментарів:

Дописати коментар