26.05.20

Зимова історія.


  У цьому психологічному романі кожна важлива подія у житті героїв супроводжується снігопадом. Заметіль наче сповільнює все для них та приховує їх таємниці від усього світу.
  Хуртовина огортає місто білосніжним покривалом. Вона може приховати все: грязюку на вулицях, вибоїни на дорозі, бруд на автомобілях, квіти, що давно відцвіли і засохли. Вона ховає і людей, огортає їх пеленою і ховає один від одного. У листопаді, коли заметіль робила свої перші несміливі кроки містом, Олена впала з вікна восьмого поверху. При падінні з такої висоти зазвичай гинуть, проте її падіння сповільнила стара яблуня, що росла у дворі. Що чекає на людину після такого? Місяці, роки боротьби спершу за життя, потім за можливість встати з ліжка, ходити, бути самостійною. А ще зневага усіх і кожного, хто траплятиметься на твоєму шляху, адже «ніхто не змушував тебе стрибати».
А й справді, ніхто не змушував, так? Олена не пам‘ятала... Кожну спробу пригадати той вечір її свідомість відштовхувала, як найбільшу загрозу.
  Вже з першої сторінки роману «Заметіль» захоплюєшся вмінням авторки Анни Хоми чудово закрутити інтригу, змусивши читача з жалем усвідомлювати, що непрочитаних сторінок залишається все менше.
  Рекомендовано всім, кому потрібен невеличкий "струс", і не варто робити передчасні висновки, все може виявитися зовсім не так, як видається з перших сторінок...

Немає коментарів:

Дописати коментар