27.02.20

Чи знаєте Ви?


  Чи знаєте Ви, що письменниці Марина Гримич т а Люба Клименко одна і таж особа?
У не такому уже й далекому 2006 році у колах читачів та літературознавців вирували пристрасті: «Хто така Люба Клименко?», «Знайти Любу Клименко!», авторку еротичного бестселеру "Пор'ядна львівська пані", що увірвався в український сучлітпроцес несподівано, рішуче та  безповоротно.
  «Люба Клименко стала найзагадковішою письменницею в Україні — її справжнє і'мя надійно заховано під псевдонімом» - писали  блогери у мережі інет. Кому тільки не приписували авторство книги – Оксані Забужко, Тані Малярчук, Марині Соколян, Євгенії Кононенко, ба, навіть Марії Матіос!) І от таємницю відкрито!  
 Це - українська письменниця, доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, директор видавництва «Дуліби», авторка серйозних персональних монографій та наукових проектів – Марина Гримич.
  На мою скромну думку книга  «Пор'ядна львівська пані" - книга не про еротику чи секс, це книга  про ламання стереотипів та звільнення від кліше. А цього року на Львівському форумі видавців нова книга Марини Гримич  «Клавка», увійшла до списку НАЙКРАЩИХ КНИГ ФОРУМУ ВИДАВЦІВ 2019 у номінації СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ПРОЗА. Отож- читайте, насолоджуйтесь.
Ольга Черненко

Немає коментарів:

Дописати коментар