15.10.14

МАКС КІДРУК І ЙОГО "ЖОРСТОКЕ НЕБО"

  Імʼя Макса Кідрука добре відоме в Україні. Мандрівник, інженер-енергетик за освітою, талановитий письменник та надзвичайно цікава людина. Він єдиний в Україні пише у жанрі технотрилера, кожна його нова книжка стає бестселером.  Знають про Кідрука і за кордоном. Його технотрилер «Бот» виданий у Польщі і готується до друку в Німеччині.
  Уже вдруге, на превелику радість своїм прихильникам, Макс Кідрук завітав до нашого міста, цього разу з презентацією свого нового роману «Жорстоке небо» (модератор Ірина Яніцька). 
  На зустріч із улюбленим автором зібралося багато людей, переважно молоді.
  Це була не просто звичайна презентація! Неймовірно цікава науково-популярна лекція про дива квантової фізики, тонкощі авіації, будову літаків, реальні історії авіакатастроф. Макс розповів, що це його перший роман де головна дійова особа – жінка, про те, як він працював над цим образом та хто був прототипом інших персонажів книги, а також поділився своїми творчими планами та проектами.
  А під кінець були автографи та фотосесія з улюбленим письменником.
  З нетерпінням чекаємо нової зустрічі з Максом Кідруком наступного року, а тим, кому цей автор ще не знайомий, радимо чимдуж бігти у бібліотеку та читати його книжки.


Галина Полянська
фото: Ірина Покотило

Немає коментарів:

Дописати коментар