18.12.13

СВЯТКОВА ЗИМА

  Коли в повітрі пахне мандаринками, з неба м’яко сиплються зірки – сніжинки, віконні шибки вкриваються дивовижними розписами, міські вулиці засвічуються кольоровими гірляндами, з теле – і радіоефіру періодично лунають привітання та новорічні пісні, а люди метушливо поспішають запастись подарунками, раптом усвідомлюєш, що прийшла зима – чи не найказковіша пора року, яка тішить нас святковими приготуваннями, розвагами на свіжому повітрі, зустрічами з друзями та неповторною атмосферою очікування дива.
  Це пора, коли світ стає добрішим, адже люди частіше виявляють свою любов та увагу до близьких, діляться радістю і просто веселяться. Діти і дорослі з нетерпінням чекають у гості Святого Миколая (дехто навіть стає його помічником), вкотре згадують мрії і загадують потаємні бажання у новорічну ніч, дружно збираються за святковим родинним столом у Святвечір, щиро вітають один одного на Різдво та прославляють Боже дитятко колядами.
  А які ж веселощі та святкування без пісень? Гадаємо, таке видання буде доречним довгими зимовими вечорами у теплому дружньому товаристві. 
  В передчутті Різдва [Текст]: колядки, щедрівки та інші зимові пісні з акордами. – Львів: Студентське братство ЛНУ ім. І. Франка, 2012. – 112 с.

Немає коментарів:

Дописати коментар